„Tiszán innen – Dunán túl” országos Népdaléneklési Minősítő Verseny

A „Tiszán innen -Dunán túl” országos Népdaléneklési Minősítő Verseny megyei döntőjében szép eredményeket értek el Lévárdi Beáta énektanárnő Balassis növendékei. Arany mínősítéssel büszkélkedhet szóló kategóriában Kaba Luca és kisegyüttes kategóriában a Vadvirágok duettje (Makrai Dorottya és Suba Virág). Ezüst minősítéssel jutalmazta a zsűri a Százszorszép énekegyüttest ( Lakatos Anna Lili, Kocsis Alíz, Ribár Bíborka, Kosik Blanka, Bacskó Andrea, Molnár Rózsa, Pálinkás Odett). Bronz mínősítéssel lett gazdagabb a Palóc legények énekegyüttese (Kazsimérszky Márton, Jávori- Molnár Boldizsár, Szmolnik Balázs, Benkó-Jagyutt Botond, Szűcs Péter, Rottek Belián, Hugyecz Zekő, Rácz Tamás, Filkor Máté). Gratulálunk Nekik! Mert énekelni jó!

More posts