2023-2024-es tanév
Név | Beosztás / cím | Szak | Végzettség | |
Mogyorósi Attila | igazgató | biológia-földrajz szakvizsgázott pedagógus: intézményvezetői és szakértői területen közigazgatási szakvizsga: kül- és biztonságpolitikai ágazat |
egyetem | |
Istvanovszki Róbertné | nevelési igazgatóhelyettes | matematika-fizika, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető | egyetem | |
Harsányi János | általános igazgatóhelyettes, ICDL vizsgabiztos, Origo nyelvvizsgahely kapcsolattartó | matematika-fizika-informatika szakvizsgázott pedagógus: matematikai tudás értékelése szakterületen, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga innovátor profilú mesterpedagógus |
egyetem | |
Ádám Klára | tanár, 5. a osztályfőnöke | magyar nyelv és irodalom, mentorpedagógus | egyetem | |
Balázs Péter | tanár, 11. b osztályfőnöke |
fizika | egyetem | |
Balog Éva | tanár, 10. d osztályfőnöke, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára |
történelem–német nyelv, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető |
egyetem | |
Bolla József | tanár, 9/kny osztályfőnöke |
olasz nyelv és irodalom |
egyetem | |
Brezanóczy István | tanár, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára | angol nyelv és irodalom ELTE, orosz nyelv és irodalom szak KLTE, nemzetközi kapcsolatok BGE | egyetem | |
Csábiné Gerbely Mária | tanár, 12. b osztály osztályfőnöke |
matematika–technika, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője |
egyetem | |
Diósi Katalin | tanár, a matematika-természettudományi munkaközösség vezetője, ECDL vizsgabiztos |
matematika–fizika–informatika, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető |
egyetem | |
Dudás Katalin | tanár, 8. a osztályfőnöke, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára |
angol nyelv és irodalom | egyetem | |
Együd Enikő | német nyelv – olasz nyelv | egyetem | ||
Gombolai Dorina | tanár |
matematika-biológia | egyetem | |
Gyarmatiné Rostás Ida | tanár, a magyar és művészetek munkaközösség vezetője |
magyar nyelv és irodalom–történelem, szakvizsgázott pedagógus | egyetem | |
Hámos Alexandra | tanár, 9/AJTP osztályfőnöke | angol nyelv és irodalom | egyetem | |
Heffterné Gáspár Lilla | tanár, 9. d osztályfőnöke, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, IPR koordinátor |
matematika–rajz és vizuális kultúra–mozgókép- és médiaismeret tanári mesterszak, inkluzív nevelés tanára, szakvizsgázott pedagógus, pedagógusminősítési- és tanfelügyeleti szakértő, mesterpedagógus | egyetem | |
Hegedûs Csaba | tanár, 9. c osztályfőnöke, munkaközösség vezető, stratégiai, innovációs és mérésmetodikai munkaközösség vezetője | matematika–fizika, pedagógiai értékelési szakértői szakvizsga mérésmetodikus, innovátor profilú mesterpedagógus |
egyetem | |
Hering Noémi | tanár | magyar nyelv és irodalom, francia nyelv |
egyetem | |
Hijazin Éva | olasz nyelv | |||
Horváth Anita | tanár, 12. d osztály osztályfőnöke |
magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret, szakvizsgázott pedagógus, pedagógusminősítési szakértő, mesterpedagógus |
egyetem | |
Horváthné Varga Ildikó | tanár | testnevelés, gyógytestnevelés, informatika |
egyetem | |
Hreskó József | tanár | biológia–kémia | egyetem | |
Hugyecz Tiborné | tanár, 11. a osztályfőnöke, ECDL vizsgabiztos |
matematika–informatika, szakvizsgázott pedagógus |
egyetem | |
Jancsóné Zorván Zita | tanár, 10. a osztály osztályfőnöke, történelem munkaközösség vezetője, ECL, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára |
történelem–német nyelv–földrajz, mentorpedagógus |
egyetem | |
Janik Réka | tanár | magyar nyelv és irodalom–történelem | egyetem | |
Kajtorné Hollósi Erzsébet | tanár, ECL nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára |
angol nyelv–magyar nyelv és irodalom–orosz nyelv |
egyetem | |
Dr. Kerényiné Szabó Réka | tanár |
testnevelés–biológia–gyógytestnevelés, szakvizsgázott pedagógus |
egyetem | |
Lavaj Andrea | tanár, 11. d osztályfőnöke | testnevelés–gyógytestnevelés egészségtan atlétika szakedző szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus, közoktatási vezető |
egyetem | |
Mayer Csaba László | tanár, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára | angol nyelv és irodalom, történelem | egyetem | |
Mészáros Adrienn Edina | tanár, 9. b osztály osztályfőnöke, idegen nyelvi munkaközösség vezetője, ECL, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára | német nyelv és irodalom | egyetem | |
Molnár János | tanár | matematika–fizika–informatika, szakvizsgázott pedagógus, pedagógusminősítési és tanfelügyeleti szakértő, mesterpedagógus | egyetem | |
Payne-Seeley Peter John | tanár, angol anyanyelvi lektor | angol nyelv és irodalom | egyetem | |
Pénzes Attila | tanár, 12. a osztály osztályfőnöke |
földrajz–történelem, AJTP programfelelős |
egyetem | |
Ruga Ilona | tanár | történelem–orosz nyelv, társadalom- és állampolgári ismeretek szakirányú szakos tanári szakvizsga |
egyetem | |
Sokcsevits Judit | könyvtáros |
informatikus könyvtáros | egyetem | |
Sokcsevits Balázs | tanár |
történelem-földrajz | egyetem | |
Szalay Éva | tanár, 11. c osztály osztályfőnöke, Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára |
német nyelv és irodalom, orosz nyelv | egyetem | |
Szeghy József | tanár | matematika | főiskola, egyetem | |
Horváth Anett | tanár, 10. c osztályfőnöke |
angol nyelv és irodalom, történelem, gazdaságismeret |
egyetem | |
Szlezákné Dóbiás Melinda | tanár, |
biológia–földrajz, közoktatási vezető és szakvizsgázott pedagógus, pedagógusminősítési és tanfelügyeleti szakértő, mesterpedagógus |
egyetem | |
Tihanyi Róbert | tanár | testnevelés-történelem | főiskola | |
Török Tünde | tanár 12. c osztály osztályfőnöke, ECL és Origo nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára, AFS kapcsolattartó |
angol nyelv és irodalom |
egyetem | |
Várkonyi-Kanyó Rita | tanár, 7. a osztály osztályfőnöke |
német nyelv és irodalom | egyetem | |
PaedDr. Jónás Kornélia | tanár | magyar nyelv és irodalom szlovák nyelv és irodalom |
egyetem, PaedDr. |
Óraadó, részfoglalkozású
Név | Szak | Végzettség | |
Lévárdi Beáta | ének-zene | egyetem |
Tartósan távol
Petrovicsné Telek Zsuzsanna | matematika-kémia | egyetem |
A katolikus egyház jogi személye, címe:
Dóbiás Zalán, Bosco Szt. János Szalézi Plébánia, Balassagyarmat, Kossuth út 41.
A katolikus egyház képviselője:
Mészáros Dániel
A református egyház jogi személye és egyházi képviselője, címe:
Molnár Ambrus, Balassagyarmat, Ady Endre utca 19.
Az evangélikus egyház jogi személye és egyházi képviselője, címe:
Torzsa Tamás, 2699 Szügy, Rákóczi út 59.