Szeptember 1-jén ünnepélyesen megnyitottuk a 2025/2026-os tanévet. Az idei tanév különleges számunkra, hiszen iskolánk fennállásának 125. évfordulóját is ünnepeljük. Az ünnepségen felidéztük gimnáziumunk múltját, köszöntöttük új és nyugdíjba vonuló tanárainkat, átadtuk a Talentum Ösztöndíjakat. A műsort tanárainkból és egykori balassis diákokból álló kórus produkciója zárta, melyet Mátyás Levente tanárúr vezényelt. Ezt követően közösen indultunk neki az új tanévnek. Köszönjük vendégeinknek, tanárainknak, diákjainknak, hogy együtt tették meghitté és emlékezetessé a tanévnyitót. Sok sikert, kitartást és örömteli pillanatokat kívánunk minden balassis diáknak a 2025/2026-os tanévre!

















