Szeretem Nógrádot Rajz- és Fotópályázat 

Kovács Vivien, iskolánk 10.c osztályos tanulója a Szeretem Nógrádot Rajz- és Fotópályázat fotó kategóriájában I. helyezést ért el.

Sikeréhez gratulálunk!

More posts