Szerenád

Idén új köntösbe öltöztettük a szerenád sokéves hagyományát. A tanári kar közösen látta vendégül a végzősöket a gimnázium épületében. A diákok alkonyatkor a díszudvar felől érkeztek az iskolába, ahol mécsesekkel kivilágított ablakokkal várták őket a tanárok. Az osztályok jó hangulatú szerenádja után az iskola aulájában sütemény és üdítő fogadta a fiatalokat.

More posts