Szép magyar beszéd verseny

Az elmúlt hétvégén tartották a Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd verseny tiszántúli fordulóját az általános iskolás korosztály számára. Iskolánk 7.a osztályos tanulója, Buttkai Zsófia Anna a Kazinczy-jelvény arany és bronz fokozatát érdemelte ki teljesítményével.

Gratulálunk neki és felkészítő tanárainak, Dr. Jónás Kornéliának és Tóthné Kócsák Editnek. Köszönjük szülei támogatását is.

More posts