Pedagógusnapi kitüntetések

A Balassagyarmati Tankerületi Központ pedagógusnap alkalmából a

fenntartásában lévő köznevelési intézmények pedagógusai számára ünnepséget rendezett. Ez alkalommal iskolánk pedagógusai közül Csábiné Gerbely Mária és Ruga Ilona szolgálati emlékérmet kapott. Balázs Péter és Ruga Ilona a tankerület kiváló pedagógusa kitüntetésben részesült.

Szeretettel gratulálunk kollégáinknak!

Comments

Vélemény, hozzászólás

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

More posts