Pálfalvi Nándor vers-és prózamondó verseny

Április 14-én zajlott egy vers-és prózamondó verseny Nagyorosziban. Az eseményt a nógrádi származású író és költő, Pálfalvi Nándor emlékére szervezték meg, ezzel is tisztelegve irodalmi munkássága előtt. A versenyen a 6. a osztályból Kazsimérszky Márton és Lakatos Anna Lili, a 8. a osztályból Kazsimérszky Panni, Kovács Kornél és Szeghy Réka Panna, és a 11. a osztályból Kovács Erzsébet Ilona képviselte iskolánkat. Néhányan szép eredménnyel tértek haza: 5-6. kategóriában Márton 3. helyezést ért el, 7-8. kategóriában Panni 2., Kornél 1. helyen végzett, valamint a 9-12. évfolyamon Erzsébet szintén 1. helyezést ért el. Felkészítőjük Medve Krisztina tanárnő volt.

More posts