Az Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny döntőjében iskolánk csapata az 1. divízióban 6. helyezést ért el.
A feladat (melynek megoldására most is 120 óra állt rendelkezésre) annak bemutatása volt, milyen lehetőségei vannak Teleki Pál miniszterelnöknek 1941. április 2-án. A mottó most is így hangzott: „Alakítsátok Ti a történelmet!”
Gratulálunk a csapat tagjainak: Kozma Csenge 11.a, Homor Benedek 10.a, Suba Sára 10.a osztályos diákoknak.
Köszönjük Jancsóné Zorván Zita tanárnő felkészítő munkáját!

