Iskolánk két csapata 2023.03.11-én eredményesen vett részt az Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny regionális döntőjében. Ádám Csenge, Homor Benedek és Suba Sára 10.a osztályos diákok második helyezést értek el, igy bejutottak az országos fordulóba, melyre április 1-jén kerül sor Budapesten. További eredményes versenyzést kívánunk!


