A XXXIV. Nógrád vármegyei középiskolai rajzversenyen iskolánk 8 tanulója vett részt. Nagyon szépen szerepeltek, 3-an értek el helyezést ( két első, egy harmadik) és két különdíjasunk is lett.
Balogh Boglárka (11.a) tanulmányrajz 1. hely
Kránicz Hanna Brigitta (10.b) témakibontás 1. hely
Péter Liliána Hajnalka (12.d) tanulmányrajz 3. hely
Tóth Ilona (10.c) tanulmányrajz különdíj
Fábri Nelli (10.c) témakibontás különdíj
Ez azért is nagy eredmény, mert a művészeti iskolásokkal egy kategóriában történik az értékelés.
Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Heffterné Gáspár Lillának.







