Nógrád vármegyei középiskolai rajzverseny

A XXXIV. Nógrád vármegyei középiskolai rajzversenyen iskolánk 8 tanulója vett részt. Nagyon szépen szerepeltek, 3-an értek el helyezést ( két első, egy harmadik) és két különdíjasunk is lett.

Balogh Boglárka (11.a) tanulmányrajz 1. hely

Kránicz Hanna Brigitta (10.b) témakibontás 1. hely

Péter Liliána Hajnalka (12.d) tanulmányrajz 3. hely

Tóth Ilona (10.c) tanulmányrajz különdíj

Fábri Nelli (10.c) témakibontás különdíj

Ez azért is nagy eredmény, mert a művészeti iskolásokkal egy kategóriában történik az értékelés.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Heffterné Gáspár Lillának.

More posts