Megyei Középiskolás Rajzverseny

A XXXII. Nógrád Megyei Középiskolás Rajzversenyen Tóth László 10.c osztályos tanuló témakifejtés kategóriában megyei 3. helyezést ért el.

Rigó Bálint (12. c) tanulmányrajz kategóriában szintén megyei 3. lett, Kárdási Eszter (12.c) ugyanezen kategóriában különdíjat kapott.

Gratulálunk Lászlónak, Bálintnak, Eszternek és felkészítő tanáruknak, Heffterné Gáspár Lilla tanárnőnek!

More posts