Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoportos lány megyei döntőjét a Balassi Bálint Gimnázium csapata (Keresztes Anna, Goda Gerda, Babcsán Babett, Ádám Csenge, Ispán Daniella, Kovács Bodza, Gál Zoé, Kis Páles Virág, Kir Anna, Csurja Maja, Péter Liliána, Ferencz Anna Flóra, Pauman Lilien) nyerte meg, s így bejutott az országos elődöntőbe.
Gratulálunk a lányoknak, edzőiknek és felkészítő tanáraiknak, Lavaj Andrea tanárnőnek és Tihanyi Róbert tanárúrnak!

