Kazinczy-verseny

2023. április 20–23-án zajlott az 57. Kazinczy-verseny döntője a győri Kazinczy Ferenc Gimnázium szervezésében. A rendezvénysorozat vasárnap reggel a győri városháza dísztermében ünnepélyes eredményhirdetéssel és díjkiosztóval zárult. A 150 versenyző közül 20 gimnáziumi és 25 szakképző iskolás diák térhetett haza a legrangosabb jutalommal, a Kazinczy-éremmel.

Kalinovszki Lúcia, iskolánk 12.A osztályos tanulója kimagasló teljesítményéért Kazinczy-érmet, felkészítő tanára, Horváth Anita pedig Z. Szabó László emlékérmet kapott.

More posts