Implom József középiskolai helyesírási verseny

Mutter Flóra – 9.kny osztályba járó tanulónk – első helyezést ért el az Implom József középiskolai helyesírási verseny 2. fordulóján, így országos döntőbe jutott.

Gratulálunk Flórának és felkészítő tanárának, Ádám Klára tanárnőnek!

More posts