Filmes vetélkedő

A Madách Imre Városi Könyvtár által szervezett filmes vetélkedőn iskolánk 11.c osztályos csapata (Jamrik Borka, Mikulák Míra, Borik Bertalan és Jónás Benedek András) első helyezést ért el.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Heffterné Gáspár Lilla tanárnőnek!

More posts