A XXI. Janikovszky Éva történetmesélő pályázaton Várkonyi Vid 7.a osztályos tanuló Wolkenstein című képregényével 3. helyezést ért el vizuális történetmesélés kategóriában.
Az ünnepélyes díjátadó a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Nagy báltermében került megrendezésre.
A szakmai zsűri tagjai Paulovkin Boglárka illusztrátor és Vig Balázs író voltak.
Gratulálunk Vidnek a szép eredményhez!
Felkészítő tanárai: Heffterné Gáspár Lilla tanárnő és Telek Zoltán tanár úr


































