AJTP Irodalmi verseny

Idén március 23-24-25-én került sor az Arany János Tehetséggondozó Program egri irodalmi versenyére, ahol iskolánkat 5 tanuló (Papp Enikő, Petrován Kincső, Jakubecz Fanni, Juhász Jázmin és Horváth Kornélia) képviselte. Közülük Jakubecz Fanni, 10.D osztályos tanuló kategóriájában országos 1. helyezést ért el. A versenyzők felkészítő tanára Gyarmatiné Rostás Ida tanárnő volt.

More posts