A Példaképem című pályázat eredményhirdetése

Kedves Diákok!

Örömmel tájékoztatunk Titeket, hogy a Példaképem című pályázatra 62 színvonalas pályamunka érkezett, melyeket a Dandelion Kft. tulajdonosa, Nagy Gréta értékelt.

A nyertes művek alkotói 20 000 forintban részesülnek.

Bakos Bendegúz 5.a   – esszé

Szalay Tia 5.a  – esszé

Lőrik Lilla 7.a – vers

Makrai Dorottya 9.a – dal

Sinkó Levente 9/AJTP  – ppt

Molnár Dóra 9.d – rajz

Busai Alexandra 10.a –  rajz

Botos Fanni Boglárka 10.b – vers

Baráz Elizabet 12. b – vers

Vanek Andor 12.b – ének

A díjazottaknak gratulálunk!

A díjak átadása 2022. december 21-én  11 órakor a gimnázium tornatermében  lesz, melyre szeretettel várunk minden díjazottat.

A pályamunkák a Balassi Bálint Gimnázium galériájában kiállításra kerülnek.

More posts