Kedves Diákok!
Örömmel tájékoztatunk Titeket, hogy a Példaképem című pályázatra 62 színvonalas pályamunka érkezett, melyeket a Dandelion Kft. tulajdonosa, Nagy Gréta értékelt.
A nyertes művek alkotói 20 000 forintban részesülnek.
Bakos Bendegúz 5.a – esszé
Szalay Tia 5.a – esszé
Lőrik Lilla 7.a – vers
Makrai Dorottya 9.a – dal
Sinkó Levente 9/AJTP – ppt
Molnár Dóra 9.d – rajz
Busai Alexandra 10.a – rajz
Botos Fanni Boglárka 10.b – vers
Baráz Elizabet 12. b – vers
Vanek Andor 12.b – ének
A díjazottaknak gratulálunk!
A díjak átadása 2022. december 21-én 11 órakor a gimnázium tornatermében lesz, melyre szeretettel várunk minden díjazottat.
A pályamunkák a Balassi Bálint Gimnázium galériájában kiállításra kerülnek.
