Advent első hétvégéjén a 10.a osztály Várkonyi-Kanyó Rita tanárnő kíséretében Lengyelországba, Zakopanéba utazott, ahol napsütés és sok hó fogadta őket. Megtekintették a II. János Pál pápa tiszteletére épített templomot és a fordított házat. A hangulatos sétálóutcában eltöltött szabadprogram után felmentek a Gubalowkára, ahonnan csodaszép kilátás tárult eléjük. Végezetül lehetőségük volt a helyi piacon vásárolni. A tartalmas nap után sok szép élménnyel gazdagodva tértek haza.




